De Maggie Sottero Ireland trouwjurk is een droom voor de romantische bruid die houdt van sprankelende details en een sprookjesachtige uitstraling. Deze strapless A-lijn jurk is gemaakt van luchtige tule met een subtiele glitterlaag, waardoor de jurk bij elke beweging zacht schittert. De lichte, transparante lagen geven de jurk een dromerige flow, perfect voor een elegante entree tijdens de ceremonie.
Een opvallend kenmerk van de Ireland is de rijke versiering met 3D bloemenapplicaties. Deze handgemaakte details zorgen voor extra diepte en textuur, waardoor de jurk een unieke en luxueuze uitstraling krijgt. De bloemen lopen speels over het lijfje en vloeien subtiel door naar de rok, wat een harmonieus en romantisch geheel creëert.
De strapless sweetheart halslijn benadrukt de schouders en halslijn op een elegante manier. Voor extra veelzijdigheid kan de jurk gestyled worden met optionele afneembare mouwtjes of accessoires, waardoor de bruid haar eigen persoonlijke twist kan geven aan de look. De rug is afgewerkt met een rij bedekte knoopjes en een zachte sleep die de jurk een sprookjesachtig slotakkoord geeft.
De Maggie Sottero Ireland is de ideale keuze voor bruiden die dromen van een glamoureuze, romantische en tijdloze trouwjurk vol schittering en verfijnde details.
Dani van Toll Hoorn
Breed 4, 1621KB
0229-841484
Dani van Toll Almere
De Diagonaal 191, 1315XM
036-7853086
© Dani van Toll 2025