Zoeken naar trouwjurken
Rebecca Ingram Mandy Sheath 24RK733A01 Alt50 SND (1)
Rebecca Ingram Mandy Sheath 24RK733A01 Alt53 SND

Rebecca Ingram Mandy

€1795

De Rebecca Ingram Mandy trouwjurk is een stijlvolle en sensuele keuze voor de moderne bruid die een verfijnde look wil combineren met romantische details. Deze strakke trouwjurk is ontworpen om de vrouwelijke vormen prachtig te accentueren en straalt elegantie uit van top tot teen. Het nauwsluitende silhouet zorgt voor een moderne, zelfverzekerde uitstraling, terwijl het gebruik van kant de jurk een zachte, romantische toets geeft.

Het lijfje van de Mandy is voorzien van een elegante V-halslijn die het decolleté subtiel benadrukt. De illusie-details in het kant voegen extra verfijning toe, terwijl de fijne schouderbandjes zorgen voor een luchtige en elegante balans. De rug heeft een moderne, open uitstraling met een subtiele sluiting die het geheel harmonieus afwerkt.

Een bijzonder detail van de Rebecca Ingram Mandy is de kleur: soft nude. Deze tint geeft de jurk een warme en zachte uitstraling, waardoor de kanten motieven nog beter tot hun recht komen en extra diepte krijgen. De sleep van de jurk, afgewerkt met fijne kanten accenten, maakt de look compleet en zorgt voor een romantische en onvergetelijke entree.

De Rebecca Ingram Mandy is de perfecte trouwjurk voor bruiden die houden van een strak silhouet, delicate kantdetails en een moderne, romantische uitstraling.

Kom je ook je bruidsjurk bij ons uitzoeken?

Contact

Dani van Toll Hoorn
Breed 4, 1621KB
0229-841484

Dani van Toll Almere
De Diagonaal 191, 1315XM
036-7853086

© Dani van Toll 2025