

De Sottero and Midgley Tenille trouwjurk is een spectaculaire keuze voor de bruid die droomt van een couture look met luxe details. Deze unieke jurk combineert een verfijnde top en een prachtig gedrapeerde rok tot een ontwerp dat direct in het oog springt.
De top is rijkelijk versierd met parels die een subtiele glans en textuur toevoegen. Dit detail geeft de jurk een luxueuze en modieuze uitstraling en zorgt voor een prachtig contrast met de gladde stof van de rok. De strakke belijning van het lijfje biedt een moderne en elegante basis, perfect in balans met de opvallende pareldetails.
De rok van de Tenille is een waar kunstwerk. Te omschrijven als een volle A-lijn of smalle ballgown, valt de stof soepel en wordt de taille prachtig geaccentueerd. Dankzij de elegante draperieën ontstaat er een dynamisch effect dat de jurk zowel beweging als allure geeft. De gladde stof benadrukt de couture-afwerking en maakt dit ontwerp ideaal voor de bruid die stijl en luxe wil uitstralen.
De Sottero and Midgley Tenille is de perfecte trouwjurk voor wie een spectaculaire entree wil maken. Met haar parelversierde top, gedrapeerde rok en couture uitstraling is deze jurk een droom voor de moderne, zelfverzekerde bruid.
Dani van Toll Hoorn
Breed 4, 1621KB
0229-841484
Dani van Toll Almere
De Diagonaal 191, 1315XM
036-7853086
© Dani van Toll 2025