

Aanstaande bruiden opgelet: op 28 en 29 maart organiseren wij een exclusieve Sample Sale in Hoorn. Tijdens deze bijzondere dagen krijg je de kans om een prachtige designer trouwjurk te vinden voor een uitzonderlijke prijs. De jurken worden direct uit onze voorraad verkocht en zijn beschikbaar voor €500, €800, €1000 en €1200. Dit is een unieke kans om een hoogwaardige trouwjurk te scoren voor een fractie van de oorspronkelijke prijs.
Tijdens de sample sale vind je een gevarieerde selectie bruidsjurken in verschillende stijlen. Van strak en minimalistisch tot romantisch met kant, tule of sprankelende glitterdetails. De jurken zijn beschikbaar in maten 34 tot en met 42 en zijn zorgvuldig geselecteerd uit onze collectie. Omdat het om samplemodellen gaat, is iedere jurk uniek en vaak slechts één keer beschikbaar. Dat betekent dat wanneer je jouw droomjurk vindt, het verstandig is om snel te beslissen. Want bij een sample sale geldt altijd: op is op.
Om iedere bruid voldoende tijd en ruimte te geven om jurken te passen, werken we tijdens deze dagen met tijdslots van 60 minuten. Binnen dit uur kun je zelf door de jurken bladeren, verschillende modellen passen en ontdekken welke stijl het beste bij jou past. Onze stylistes zijn aanwezig om je te helpen en vragen te beantwoorden wanneer dat nodig is.
De jurken worden direct aangeschaft en meegenomen naar huis. Kleine aanpassingen kunnen later worden gedaan bij een gespecialiseerd extern atelier dat ervaring heeft met het vermaken van bruidsjurken.
De Sample Sale in Hoorn is ideaal voor bruiden die een prachtige jurk willen vinden voor een aantrekkelijke prijs en snel willen beslissen. Wil je deze kans niet missen? Reserveer dan op tijd een plek en ontdek of jouw droomjurk op je wacht tijdens deze exclusieve sale.
Dani van Toll Hoorn
Breed 4, 1621KB
0229-841484
Whatsapp: 0612471614
E-mail: info@danivantoll.nl
© Dani van Toll 2026